18 października 2018 będziemy mieli przyjemność zagrać na koncercie organizowanym przez Your Mom's Booking w warszawskim klubie Chmury. Zagramy u boku Tsygun (grindcore, dbeat, Rosja) i Infidel Express (crust, posthardcore, Turcja-Rosja). Start sztuki o godzinie 20:00. Bilety w cenie 15 zł do kupienia TUTAJ.

 

Tsygun - ROSJA
Szalony mix grindcore'u, d­beat'u and death metal'u pokryty okrutnym ruskim scream'em o mszczących cyganach, skradzionych koniach, pożerających ludzkie ciała pająkach i wszystkich ponurych sprawach które lubimy. Ostatnia europieska trasa TSYGUN była aktem przerażającego horroru i bezkompromisowej blastbeatowej przemocy która zyskała szacunek od wszystkich fanów muzyki ekstremalnej.


https://youtu.be/rJh2Pc_mUiM
https://youtu.be/C-mdlJQZ3wI
https://youtu.be/X0jLmt0w0CY

tsygun.bandcamp.com/album/tlen

Infidel Express - TURCJA-ROSJA
Historia tego zespołu rozpoczeła się w 2016r. kiedy przyszli członkowie zespołu po raz pierwszy spotkali się w Moskwie i postanowił stworzyć międzynarodowy projekt bez ograniczeń w odniesieniu do kultury i środowiska politycznego. Pierwszy singiel "Can You Hear The Song" został wydany w dniu, w którym Turcja uderzyła w rosyjski samolot wojskowy, co doprowadziło do długiego, zimnego konfliktu między krajami. "Peace&Love" zespół przekazuje poprzez noise­punk/crust/black metal/post­hardcore muzykę z efektami wizualnymi na scenie, a swój debutancki album po raz pierwszy zagrali w Stambułu pod czas zamieszek politycznych.


https://youtu.be/9E3WiF18W8M
infidelexpress.bandcamp.com

Koncert w Warszawie

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
05 października 2018