Dzień po naszym koncercie w Warszawie zawitamy do Katowic do Klubu Muzycznego Faust razem z Cornadą (death/groove/progressive) oraz z Haures (heavy metal). Koncert pod szyldem Inside The Void rozpocznie się o 19:00. Bilety w cenie 10 zł do kupienia przed wejściem do klubu.

 

Cornada

Niedająca się zaszufladkować wizja metalu prosto z centralnej Polski. Ciężkie, powolne riffy zmieniające się w szaleństwo. Hałas przechodzący w ambientowe melodie. Brud i porządek. Agresja, mechanika, przestrzeń, jej brak, ciemność. Sceniczny żywioł.

 

Live:

https://www.youtube.com/watch?v=Fokj8UZCgm4

https://www.youtube.com/watch?v=uuqWHTL0bdY

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=5xpdnFyQcmQ

 

Płyta:

https://cornada.bandcamp.com/

 

Haures

Zespół Haures powstał w październiku 2010 roku.Jego założyciele to gitarzyści Przemysław Widz, oraz Marek Klimonda. Początkowo wykonywana muzyka oscylowała w okolicach melodic/death metalu. W czerwcu 2011 roku ukazał się pierwszy materiał demo o nazwie "No Mercy", na którym znalazły się trzy kompozycje. W 2012 roku został zarejestrowany utwór "Oblivion", który znalazł się na kompilacji "Silesian Butchers III" Zespół zagrał liczne koncerty i działał aktywnie do początku 2013 roku. Wtedy to rozstał się z pierwszym wokalistą, a niedługo później również i z jednym z założycieli zespołu - gitarzystą Przemysławem. Wydarzenia te spowodowały odcięcie się Haures od dawnego materiału i stylu. W 2017 roku został nagrany nastepca następcy "No Mercy" o nazwie "The Fallen Angel", na którym również pojawiły się trzy utwory, choć już osadzone w stylistyce heavy metalu.Wejście: 10 PLN

 

Inside the Void

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
06 października 2018